Winery „WINDAU WINES“

Pašā Ventspils sirdī – Ventspils tirgū, atrodas Ventspils vīna darītava „WINDAU WINES“, kurā uz vietas top vīni, sidri, dzirkstošie vīni un stiprie dzērieni un pat mūsu ražotie ALI- tumšais un gaišais

 Dzērieni top no tuvākā un tālāka  apkārtnē ievāktajām ogām, augļiem, ziediem un pat no bērzu sulas. Savukārt īpaši garšīgie medus produktu vīni un stiprie dzērieni nāk no vīndara dzimtenes- Lubānas, kur ar biškopību nodarbojas vīndara tēvs un brālis.
Īpaši pazīstams un iecienīts ir Bērzu sulas vīns- vīns, kas ir aizceļojis uz vistālākajām pasaules vietām, kā piemēram, Japāna, Austrālija, Jaunzēlande, ASV, Francija, Vācija, Krievija u.c.

Vīna darītavas sortiments ir mainīgs, patstāvīgi piedāvājam vairāk kā piecus dažāda veida vīnus, un vairāku veidu liķierus, brandvīnus, brendiju,kalvadosu (ābolu brendijs), džinu un pat whisky.

Our products can be purchased at our shop located on Tirgus street 8, Ventspils, also in various off-site sales. We also offer wine or strong drink tasting, for which it would be necessary to agree upon in advance.

 

Looking forward to meeting in Ventspils Winery.
Winemaker Dainis Plūme.
+371 26346552
windauwines@gmail.com